O NÁS

Značka moodfeet®

Jsme česká značka ponožek pro novou generaci. Generaci lidí, kteří nejsou pouhými spotřebiteli – vedle stylu si potrpí jak na vyšší kvalitu, tak i na vyšší hodnoty.

Kreativní design je totiž jen jednou z předností, na které s moodfeet® sázíme. Snad ještě důležitějším kritériem je nám vysoký komfort nošení daný kvalitními materiály a precizním zpracováním.

To nám nakonec pomáhá naplnit i další významný cíl, který jsme si pro moodfeet® určili: ekologický přístup s důrazem na udržitelnost. Nabídnout jeden kvalitní produkt namísto deseti nekvalitních v případě módy znamená nejen ušetřit peníze, ale také přírodu.

Došlápněte si na kvalitu a pojďte spolu s námi cestou moderního spotřebitele. Dokážeme vám, že pro své produkty máme cit.

 

Vize moodfeet®

Pomáháme přehodnotit přístup lidí k ponožkám. Každodenní stereotyp hledání něčeho do bot měníme v rituál podobný výběru kapesníčku do klopy saka. Ponožku za ponožkou, krok za krokem.

Vycházíme z poznání, že kondice chodidla zásadně ovlivňuje to, jak se cítíme. A to jak po těle, tak i na duši. Každá ponožka moodfeet® je tu proto, aby udržela chodidlo ve skvělém rozpoložení.

Věříme, že tím můžeme zpříjemnit den každému, kdo má naše ponožky zrovna na nohou, a ve výsledku tím pomoci lidem vnímat ponožky tak, jak si tento krásný oděv doopravdy zaslouží.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Aby vám neuteklo nic z toho, co pro vás už teď chystáme, zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem.
Budeme vám psát jen tehdy, kdy to bude opravdu stát za to.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení