O NÁS

Značka moodfeet®

Jsme česká značka ponožek pro novou generaci. Generaci lidí, kteří nejsou pouhými spotřebiteli – vedle stylu si potrpí jak na vyšší kvalitu, tak i na vyšší hodnoty.

Kreativní design je totiž jen jednou z předností, na které s moodfeet® sázíme. Snad ještě důležitějším kritériem je nám vysoký komfort nošení daný kvalitními materiály a precizním zpracováním.

To nám nakonec pomáhá naplnit i další významný cíl, který jsme si pro moodfeet® určili: ekologický přístup s důrazem na udržitelnost. Nabídnout jeden kvalitní produkt namísto deseti nekvalitních v případě módy znamená nejen ušetřit peníze, ale také přírodu.

Došlápněte si na kvalitu a pojďte spolu s námi cestou moderního spotřebitele. Dokážeme vám, že pro své produkty máme cit.

 

Vize moodfeet®

Pomáháme přehodnotit přístup lidí k ponožkám. Každodenní stereotyp hledání něčeho do bot měníme v rituál podobný výběru kapesníčku do klopy saka. Ponožku za ponožkou, krok za krokem.

Vycházíme z poznání, že kondice chodidla zásadně ovlivňuje to, jak se cítíme. A to jak po těle, tak i na duši. Každá ponožka moodfeet® je tu proto, aby udržela chodidlo ve skvělém rozpoložení.

Věříme, že tím můžeme zpříjemnit den každému, kdo má naše ponožky zrovna na nohou, a ve výsledku tím pomoci lidem vnímat ponožky tak, jak si tento krásný oděv doopravdy zaslouží.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Aby vám neuteklo nic z toho, co pro vás už teď chystáme, zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem.
Budeme vám psát jen tehdy, kdy to bude opravdu stát za to.