Uvádíme na trh značku moodfeet®

Oficiálně vstupujeme na český a slovenský trh. Zveme koncové prodejce k navázání dlouhodobého obchodního vztahu.

Se značkou moodfeet® si klademe vysoký cíl: změnit pohled lidí na nošení ponožek. Cesta, kterou jsme pro to zvolili, je poctivá: kreativní design a precizní zpracování kvalitních materiálů za férovou cenu. S tím jsou přímo spojeny další hodnoty značky: vysoký komfort nošení a ekologický rozměr ve smyslu udržitelnosti.

Věříme, že touto kombinací oslovíme zejména moderně smýšlejícího zákazníka, který upřednostňuje pohodlí, vzhled a trvanlivost, ať už s ohledem na přírodu, nebo zkrátka proto, že oblečení musí být k nošení.

Aktuálně tvoří naši nabídku produktová řada GREAT STANDARD, jejímž principem je vysoká kvalita a moderní design za férové peníze. Její součástí je kolekce FASHION, reflektující aktuální módní trendy. Tuto řadu dále rozvíjíme – další její produkty vašim zákazníkům přineseme již v nadcházející kolekci podzim/zima 21/22.

Je moodfeet® tou pravou značkou pro vaše zákazníky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 602 747 900 nebo na e-mailu info@moodfeet.cz. Projdeme vše důležité.

Pro posouzení kvality našich ponožek vám také rádi zašleme vzorek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Aby vám neuteklo nic z toho, co pro vás už teď chystáme, zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem.
Budeme vám psát jen tehdy, kdy to bude opravdu stát za to.